شرکت پیشگام آوای اطمینان

پـــــــــیشگامـ تریــــــــــــد

09128582740

حمل هوایی چین به ایران

حمل هوایی از چین به ایران یکی از مهمترین پارامتر های بازرگان در خصوص تجارت با کشور چین میباشد. شاید به عنوان یک بازرگان این موضوع را تجربه کرده باشید که در یک بازه زمانی کوتاه نیاز مبرم به یک کالا یا مواد اولیه داشته باشید. اما بعد از استعلام قیمت حمل بار هوایی دچار سردرگمی میشوید و شاید قیمت های حمل بسیار بیشتر از انتظار شما باشد.

چگونه میتوان هزینه حمل هوایی را کاهش داد؟

کاهش هزینه حمل هوایی به چند پارامتر بستگی دارد که در ادامه به بررسی آن میپردازیم:

بسته بندی کالا

بسته بندی کالا یکی از مهمترین پارامتر ها در کاهش هزینه حمل هوایی است. برای مثال اگر در هنگام خرید کالا، تامین کننده برای سهولت در ارسال کالا از پالت چوبی استفاده کند، شما را مجبور به پرداخت هزینه لیفتراک در مبدا و مقصد میکند. کمااینکه شما به جز کالای خود یک پالت چوبی را نیز به همراه کالای خود با هزینه حمل هوایی به مقصد ارسال کرده اید.

وزن کالا

وزن کالای شما تعیین کننده میزان قیمت هزینه حمل شماست. برای مثال یک تاجر در زمینه واردات مواد اولیه برای کارخانه خود یا دیگران هستید. نیاز ماهانه شما برای واردات کالا به صورت هوایی بسته به شرایط فصلی و نیاز بازار 500 تا 700 کیلوگرم میباشد. اما اگر با در نظر گرفتن ظرفیت تولید و شرایط پیش رو اقدام به حمل هوایی 1000 تا 1400 کیلوگرم از مواد اولیه کارخانه مورد بحث کنید تا حدود 30% از هزینه های حمل شما کاهش پیدا خواهد کرد.

<< پیشگام تجارت آوا شما را در تمامی مراحل خرید کالا، حواله یوان چین، حمل کالا و ترخیص کالا همراهی خواهد نمود >>

فرودگاه مبدا

یکی دیگر از موارد مهم در خصوص حمل هوایی ارزان انتخاب بهترین فرودگاه در کشور مبدا است. نمایندگی شرکت های هواپیمایی با توجه به تعداد پرواز های صورت گرفته در برنامه پروازی و افزایش و یا کاهش تقاضا، اقدام به افزایش و یا کاهش قیمت حمل هوایی میکنند.

برای مثال فرودگاه پکن برای پروازهای خروجی به ایران با افزایش تقاضا رو به رو میشود. این افزایش تقاضا برای ارسال کالا با توجه به محدود بودن، امکان بار در هر پرواز با افزایش قیمت همراه است. و یا بلعکس، با افزایش تقاضا در فرودگاه شنزن با توجه به نزدیک بودن این فرودگاه به فرودگاه گوانگجو نمایندگی های شرکت حمل در فرودگاه گوانگجو برای رقابت اقدام به کاهش قیمت حمل هوایی میکنند.

شرکت حمل

شرکت حمل به عنوان نماینده شما در کشور چین سهم به سزایی در هزینه های حمل شما ایفا میکند. تمامی موارد فوق که در این مطلب بررسی گردید، مانند انتخاب بهترین بسته بندی و انتخاب بهترین فرودگاه به شرکت حمل طرف قرار داد شما بستگی دارد. نکته اساسی دیگر در خصوص قیمت حمل، در نظر گرفتن شرایط و تاریخ احتمالی حمل کالای شماست. شرکت های حمل با در نظر گرفتن بهترین تاریخ با توجه به تقویم کشور مبدا باید نسبت به رزرو بهترین تاریخ اقدام کنند.

ترافیک هوایی

زمان ارسال نیز شامل دیگر مواردی است که در قیمت حمل هوایی تأثیرگذار است به طور مثال بیشترین ترافیک هوایی ارسال بار پیش از تعطیلات سال نو کشور چین است.

آیا ارزش کالای شما در هزینه حمل تاثیر گذار است؟

در جواب باید بگوییم خیر. ارزش کالای شما به هیچ عنوان در هزینه حمل کالا تاثیرگذار نیست. تنها پارامتر مهم در حمل هوایی کالا وزن و حجم کالای شما میباشد. شرکت پیشگام تجارت آوا با تجربه ای 15 ساله در زمینه خدمات حمل و نقل، بهترین خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی را به شما تجار عزیز نوید میدهد. فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و حمل هوایی چین به ایران را تجربه کنید.

amir mohebi وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *